Náš příběh

Jednou jsem u kávy diskutoval se svým kamarádem jeho podnikání. Vyprávěl mi, jak nyní jedná s bankami o financování svého záměru na rozšíření výrobních kapacit své truhlářské dílny. Stěžoval si, jak je to pro něho složitý a časově náročný proces. Poté, co oběhal několik bank, opakovaně popisoval svůj podnikatelský záměr, má nyní na pracovním stole nabídky, které jsou pro něho jako řemeslníka obtížně porovnatelné a vyhodnotitelné. Povzdechl si, pro tebe, kdo jsi celý život pracuješ v bankách, je to snadné, ale pro mě… Odmlčel se, a pak s trochou odevzdanosti dodal, a nechtěl bys mi s tím pomoc?

Pomoc jsem nakonec neodmítl, finance jsme rychle a za dobrých podmínek sehnali. Kamarád se pustil do přístavby truhlárny, a já přemýšlel, zda lze na 25 letech zkušeností z finanční oblasti postavit službu, která pomůže dalším podnikatelům a firmám při shánění vhodného financování jejich obchodních aktivit. Tak vznikla služba Finance pro byznys – www.FinanceProByznys.cz. Naší každodenní snahou je pomáhat dalším řemeslníkům, obchodníkům, ubytovatelům, zemědělcům a všem dalším podnikatelům a firmám v tom, aby mohli rychle, snadno a za ideálních podmínek financovat své podnikání. Potěší nás, když pomůžeme i vám.   

O nás

Provozovatelem portálu www.FinanceProByznys.cz  a zprostředkovatelem úvěrů pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby je společnost FinProdukt s.r.o., K Borovíčku 83/28, Praha 4, 148 00  IČO 074 38 010

Vlastníkem společnosti FinProdukt s.r.o. je MSc. Libor Vaníček, odborník s více než 20ti letou praxí v oblasti finančních služeb v České republice i zahraničí. Mnoho let pracoval ve vrcholovém managementu zahraniční banky, byl členem dozorčí rady pojišťovny. Společně s portálem www.FinanceProByznys.cz provozuje i portál www.hypokram.cz nabízející srovnání hypotečních úvěrů. Více informací o jeho odborných zkušenostech, předchozích pracovních pozicích a dosažených úspěších najdete zde.

low res_6

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
  • Adresa: K Borovíčku 83/28, Praha 4, 148 00
  • Telefon: +420 776 600 638
  • Jsme vám k dispozici: Po až Pá 09:00 - 17:00
  • E-mail: info@financeprobyznys.cz
Provozovatel

Provozovatelem portálu Finance pro byznys – www.FinanceProByznys.cz  a zprostředkovatelem úvěrů pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby je společnost FinProdukt s.r.o., se sídlem K Borovíčku 83/28, Praha 4, 148 00,   IČO 074 38 010 a registrovaná pod samostatným zprostředkovatelem úvěrů Broker Trust, a.s. IČO  26439719.